GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

SMART, cmim okazion 1300 euro i diskutueshem Ndrysho Fshi
Smart / ForTwo


Numri i Njoftimit 77078
1.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 600
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Verdhe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Makina eshte ne gjendje perfekte, me te gjitha sherbimet e bera. Cmimin e diskutojme. Siguracioni i mbaron ne nentor 2022, kolaudimi deri ne dhjetor.
Pronari i Njoftimit
Emër e
Eposta (Email) memaemirjon@gmail.com
Telefon
Celular 0695522073
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 186 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,764 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,645,349 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790