GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz C220 cdi Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77113
3.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 227000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Berat
Sqarime Shitet Benz c-klass 220cdi. Makina shitet per arsye mos përdorimi dhe eshte me servise te bera dhe me km dhe letra origjinale qe nga dalja per Here te pare ne rruge ne Gjermani,ka sistem Pilotimi,klima auto,Eco program, Abs,esp, ngrohje automatike, bord kompjuter, xhama elektrik etj. Per me tepër info telefononi
Pronari i Njoftimit
Emër Aldo
Eposta (Email) getaldo.mulita@gmail.com
Telefon
Celular 0677357699
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
Alarm Sensor Shiu & Drite Kolltukë me Ngrohje
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë Xenon
ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 102 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,248 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,644,833 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790