GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

E class 220 cdi Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 77152
2.450 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 332.000 km
Sa harxhon për 100 km 7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Korçë
Sqarime cdi-220 E-Class Dhjetor 2000 Kamjo automatike Makina ka 332.000 km Siguracioni i prere deri 07.05.2023 ,Taksat 18.04 .2023 Kualidimi deri me 30.03.2024 Nr kontakt 0695851981 Korçë Çmimi 2.450 Euro
Pronari i Njoftimit
Emër Mercedes-Benz
Eposta (Email) andreazhurda@hotmail.com
Telefon
Celular 0695851981
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Fenerë Xenon
Xhama Elektrik
ESP

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 167 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,563 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,252,038 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790