GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Opel zafira 2003 Ndrysho Fshi
Opel / Zafira
Numri i Njoftimit 77156
1.950 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 248000 km
Sa harxhon për 100 km 5l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 195
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet opel zafira 6+1 ,manuale,nafte 2.0 ne gjendje shume te mire, me taksa deri ne 15 janar 2023 dhe kolaudim 2024
Pronari i Njoftimit
Emër Neri
Eposta (Email) nerimdisha69@gmail.com
Telefon
Celular 0686904234
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 151 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,097 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,252,572 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790