GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMATIKE - GJENDJE PERFEKTE Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf
Numri i Njoftimit 77161
5.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 224000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.9
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime VW GOLF 5 PLUS\\r\\n✅VITI 12/2006 ( MODEL 2007 )\\r\\n✅MOTORRI 1.9 TDI ???? NAFTE\\r\\n✅KAMBIO AUTOMATIKE\\r\\n✅KM 222.000 ME SHERBIME\\r\\n✅OPSIONET : KLIMA - CD - OPSIONE NE TIMON - ESP - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....\\r\\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE\\r\\n✅ME DOGANE TE PAGUAR\\r\\n✅CMIMI 5400 EURO\\r\\n✅INFO : 0692126959
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 186 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,650 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,252,125 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790