GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

B 200 CDI - 2012 - AUTOMAT - FULL OPTION - PANORAME , KAMERA Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / B-Class
Numri i Njoftimit 77167
11.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2012
Kilometrazhi 150000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ‼️ 11.400 EURO ‼️\\r\\nMERCEDES B CLASS 200 CDI\\r\\n✅VITI 2012\\r\\n✅MOTORRI 1.8 NAFTE ( BLUE EFFICIENCY ) TEPER EKONOMIK KONSUMI 4.5 LITRA\\r\\n✅KAMBIO AUTOMATIKE\\r\\n✅KM 150.000 ME SHERBIME\\r\\n✅OPSIONET : FIKET&NDIZET NE SEMAFOR - XENON - BI XENON - TAVAN PANORAMIK XHAMI - KAMERA PARKINGU - SALLON LEKURE BEZHE - NAVIGATOR - CD - AUX - BLUETOOTH - TELEPHONE - ECO - KLIMA DUAL ZONE - ESP - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KOMPJUTER BORDI - TREGUES SHPEJTESIE ELEKTRONIK - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....\\r\\n✅MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.\\r\\n✅ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR\\r\\n✅CMIMI 11.400 EURO\\r\\n✅INFO : 0692126959\\r\\nPER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM : AUTO CLASS
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 55 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,224 herë. Deri tani jemi shfletuar 170,727,944 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790