GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Renault Clio Ndrysho Fshi
Renault / ClioNumri i Njoftimit 77168
4.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 62000 km
Sa harxhon për 100 km 5.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Renault Clio ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, i perdorur vetem pak vite per arsye emigrimi; i blere ne vitin 2012 te Koncesionari Renault Tirane (kompania Tendence 3A) me 0 km, prodhim i vitit 2011; motorri 1.6, benzine, kambio automatike, 62.000 km te kryera, me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, airbag, kompjuter bordi, me 5 porta; dokumentacion te rregullt, siguracion vjetor deri ne 2023, kolaudim te kryer deri ne 2024; Cmimi 4800 euro, i diskutueshem.
Pronari i Njoftimit
Emër Gjergji
Eposta (Email) gjergjgrazhdani@gmail.com
Telefon 0692640444
Celular 0692640444
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Disqe Alumini Xhama Elektrik
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 43 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,333 herë. Deri tani jemi shfletuar 170,728,053 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790