GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW X3 - 2011 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - NAVIGATOR Ndrysho Fshi
BMW / X3
Numri i Njoftimit 77169
13.490 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 219000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime BMW X3 20d\\r\\n✅VITI 2011 \\r\\n✅MOTORRI 2.0 NAFTE ( TEPER EKONOMIK )\\r\\n✅KAMBIO AUTOMATIKE\\r\\n✅KM 219.000 ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA\\r\\n✅OPSIONET : START&STOP - SEDILJE LEKURE - SENSOR PARKINGU - XENON / BIXENON - NAVIGATOR - TELEPHONE - CD - BLUETOOTH - USB - ESP - AUTO HOLD - LIMITATOR SHPEJTESIE - OPSIONE NE TIMON - PASQYRA ELEKTRIKE - KLIMA - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT - 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....\\r\\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE\\r\\n✅ME DOGANE TE PAGUAR\\r\\n✅CMIMI 13.490 EURO I DISKUTUESHEM\\r\\n✅INFO : 0692765740\\r\\nPER ME SHUME MAKINA VIZITONI FAQET TONA\\r\\n✅FACEBOOK : AutoClass Tirana\\r\\n✅INSTAGRAM : Auto__Class
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 38 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,471 herë. Deri tani jemi shfletuar 170,728,191 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790