GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW X3 , AUTOMAT , Viti 2008, 8.500 Euro I DISKUTUESHEM Ndrysho Fshi
BMW / X3
Numri i Njoftimit 77177
8.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 242000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ‼️ 8500 EURO I DISKUTUESHEM ‼️\r\nBMX X3 \r\n✅VITI 2008\r\n✅MOTORRI 2.0 NAFTE \r\n✅KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC\r\n✅KM 242.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH\r\n✅OPSIONET : NAVIGATOR - XENON - AUX - CD - DTC - ESP - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - LIMITATOR SHPEJTESIE - OPSIONE NE TIMON - SPORT - KLIMA - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....\r\n✅ME DOGANE TE PAGUAR\r\n✅CMIMI 8500 EURO I DISKUTUESHEM\r\n✅INFO : 0692126959\r\nPER ME SHUME MAKINA NA VIZITONI NE FAQET :\r\n✅FACEBOOK : AUTO CLASS 1\r\n✅INSTAGRAM : AUTO CLASS 1
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 74 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,346 herë. Deri tani jemi shfletuar 170,728,066 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790