GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Okazion Shitet Ford C-Max 2005 Ndrysho Fshi
Ford / Focus C-Max
Numri i Njoftimit 77231
2.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 220000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Ford C-Max 1.6 NAFTE 2005\r\n4 goma te sapo vendosura\r\nDrita full led\r\nXhama eletrike para mbrapa\r\nKomanda ne timon\r\nDokumeta te paguara deri ne gusht 2023\r\nKolaudimi gusht 2024\r\nMakina ne super gjendje mekanike,xhenerike dhe estetike\r\nSherbimet e kryera ne kohe\r\nE gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj\r\nCmimi 2300€ pak i diskutueshem\r\nNr cel 0675404116
Pronari i Njoftimit
Emër Deni
Eposta (Email) Denis_abazi@outlook.com
Telefon 0675404116
Celular 0675404116
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Kasetofon
CD Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Xhama Elektrik
ESP
AirBag për Shoferin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 68 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,406 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,786,518 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790