GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (214)
 • Volkswagen (96)
 • Ford (89)
 • Opel (41)
 • Audi (33)
 • Renault (30)
 • BMW (29)
 • Peugeot (23)
 • Fiat (20)
 • Smart (16)
 • Land Rover (14)
 • Citroėn (13)
 • Nissan (13)
 • Toyota (10)
 • Tjetėr (10)
 • Mitsubishi (9)
 • Seat (8)
 • Mini (8)
 • Jeep (8)
 • Alfa Romeo (6)
 • Suzuki (4)
 • Lancia (4)
 • Chrysler (4)
 • Iveco (3)
 • Mazda (3)
 • Hyundai (3)
 • Porsche (3)
 • Lincoln (2)
 • Volvo (2)
 • Dodge (2)
 • Honda (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • KIA (2)
 • Skoda (1)
 • Chevrolet (1)
 • Rover (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  .:Tė Gjitha:. Makina ne Shitje ne Shqiperi:.
  VW GOLF 5 2004! Kliko Kėtu!
  Nissan 350Z 2003! Kliko Kėtu!
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  404.6129
  Durrės
  2002
  2.200 Euro
  336.0000
  Tiranė
  1997
  1.200 Euro
  255.0000
  Tiranė
  2004
  8.000 Euro
  189.0000
  Elbasan
  2000
  2.500 Euro
  174.0000
  Elbasan
  2005
  10.000 Euro
  156.5714
  Durrės
  1999
  2.800 Euro
  149.2727
  Devoll
  1991
  999 Euro
  145.1818
  Tiranė
  1999
  1.500 Euro
  143.1333
  Durrės
  1989
  700 Euro
  131.0000
  Pogradec
  2000
  5.500 Euro
  126.0000
  Durrės
  2007
  12.500 Euro
  125.5000
  Tiranė
  2002
  2.500 Euro
  113.0000
  Tiranė
  2001
  3.200 Euro
  111.0000
  Tiranė
  2000
  2.000 Euro
  107.0000
  Tiranė
  2004
  7.500 Euro
  105.8571
  Tiranė
  1999
  3.000 Euro
  101.0000
  Shkodėr
  1994
  1.000 Euro
  100.5000
  Tiranė
  1987
  1.300 Euro
  98.7143
  Durrės
  2001
  2.900 Euro
  95.8462
  Tiranė
  2005
  8.000 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2003
  Ēmimi
  3.300 Euro
  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.500 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.500 Euro
  Marka
  Nissan
  Modeli
  350Z
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2004
  Ēmimi
  8.000 Euro
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Pėrshtat fotot pėr GjejMakina!
  Program shqip
  www.gjejmakina.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Era e keqe e gojės!
  Shėndeti ka rėndėsi
  www.mjeku24.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Ford
  Modeli
  Mondeo
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2002
  Ēmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  6.800 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> Nuk e fshi dot pėrdoruesin nė linjė > Nuk e tregoi dot pėrdoruesin nė linjė > Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 184.72.82.126
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 34050 herė. Deri tani jemi shfletuar 94965077 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640