GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

.:Të Gjitha:. Makina në Shitje në Shqipëri:.
Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu!
Mos harroni t'u thoni miqëve tuaj për faqen tonë! Ju faleminderit!

1 foto

Volkswagen Golf

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2003

Çmimi: 2.690 Euro

Qyteti: Tiranë

11 foto

Volkswagen T5 Caravelle

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2009

Çmimi: 8.200 Euro

Qyteti: Durrës

7 foto

Volkswagen Passat

Cilindrata: 2

Karburanti: Benzinë

Kambio: Automatike

Viti: 2013

Çmimi: 12.500 Euro

Qyteti: Tiranë

3 foto

Citroën C5

Cilindrata: 4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 1.200 Euro

Qyteti: Berat

19 foto

Mercedes-Benz GLK-Class

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2014

Çmimi: 15.800 Euro

Qyteti: Tiranë

5 foto

Volkswagen Passat

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2005

Çmimi: 2.500 Euro

Qyteti: Berat

9 foto

Seat Ibiza

Cilindrata: 1200

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2011

Çmimi: 4.800 Euro

Qyteti: Tiranë

7 foto

Citroën C4 Picasso

Cilindrata: 1.6

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2008

Çmimi: 4.000 Euro

Qyteti: Pogradec

10 foto

Mitsubishi Pajero

Cilindrata: 4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2006

Çmimi: 6.500 Euro

Qyteti: Tiranë

Nuk ka Foto

0 foto

Volkswagen Passat

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2012

Çmimi: 11.500 Euro

Qyteti: Tiranë

21 foto

Renault Grand Scenic

Cilindrata: 1500

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2015

Çmimi: 9.800 Euro

Qyteti: Tiranë

11 foto

Seat Altea

Cilindrata: 4

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2008

Çmimi: 5.200 Euro

Qyteti: Tiranë

3 foto

Ford Fiesta

Cilindrata: 1.25

Karburanti: Benzinë

Kambio: Manuale

Viti: 1997

Çmimi: 800 Euro

Qyteti: Tiranë

Nuk ka Foto

3 foto

Ford Focus

Cilindrata: 4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2003

Çmimi: 2.000 Euro

Qyteti: Tiranë

8 foto

Fiat 500

Cilindrata: 4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2008

Çmimi: 4.200 Euro

Qyteti: Tiranë

Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 24,860 herë. Deri tani jemi shfletuar 155,777,416 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790